KAD GIRIA ŽALIUOTŲ!

KAD GIRIA ŽALIUOTŲ!

UAB „Jonavos šilumos tinklai“ kolektyvas dalyvavo Valstybinių miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamame Nacionaliniame miškasodyje. Beveik trisdešimt bendrovės darbuotojų Jonavos rajone pasodino 2500 pušų sodinukų.

Šiemet miškasodis kviečia paminėti Lietuvos dainų šventės šimtmetį ir ta proga visoje Lietuvoje ketinama pasodinti net 100 simbolinių girių.

„Dėkojame girininkijai, iš kurios gavome spygliuočių sodinukus ir juos pasodinome. Džiugu, kad šiais metais nacionalinis miškasodis yra išskirtinis tuo, jog dedikuojamas Lietuvos dainų šventės šimtmečiui. Jubiliejinės dainų šventės tema – „Kad giria žaliuotų“. Būtent taip pavadintas šių metų nacionalinis miškasodis. Mes ne tik prisidedame prie nacionalinio miškasodžio „Kad giria žaliuotų“, bet nešame ir savo žinią: šilumos gamybai naudojame biokurą, tad iš gamtos paėmę – gamtai ir grąžiname. Tikiu, kad nors maža dalele, tačiau ir mes prisidėjome prie miškų atsodinimo, Lietuvos miškingumo didinimo“, – sakė bendrovės „Jonavos šilumos tinklai“ direktorius Jonas Kaminskas.

2024-04-15